OGame Online Strateji Oyunuİnternet daha çok çağımızın en çok kullanılan duygu araçlarından müşterek tanesi konumuna geldi. Bu önemli aracın dünyaya yayılması ile beraber insanların ilgisini çekecek okunuşu doğru zaman geçirmelerini sağlayacak birçok desise da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce hile var. Ancak bunlardan işaret fazla oyuncuya ehil olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda birleşik insanla oynadığınız uğruna sizlere henüz hamam gelmekte okunuşu oyunun size verdiği tatlılık artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da bir kez hayli fazla ilgi görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize giriş yapan ve bu zamana miktarda binlerce düzenci toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame Hakkında umumi Bilgiler
Oyun kavga ve izlem hakkında kurulmuş sadece oyundur. İnternet üstünde bulunan ve binlerce düzenci sayısına ulaşan bu oyunun sadece çok versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda terakki etmek ve evolüsyon sahip olmak düşüncesince hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz kendi gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de yağma yolu ile değişik gezegenlerden bu hammaddeleri gerçekleştirme edebilirsiniz. Üretilen evet da çapul edilen hammaddeler ile kendinize bilinmeyen binalar, filolar ve daha birçok yapı da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da zaman içerisinde büyüterek online olan bir sinema ile hep beraber farklı gezegenlere uğraşma açabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda birçok konsept okunuşu sizleri beklemektedir. olağan oyunda gelişmek ve evolüsyon süreci çok ayrıntılı sürerken oyunun kimi versiyonlarında bu müddet oyuncuların daha rahat bir şekilde gelişmesi hakkında kısaca tutulmuş ve oyunun tadını çıkarmaları için hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaca zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. soylu OGame oyununda insanlar aynı süre sonra inkişaf süreci fazla sıkıntı olduğu göre sıkılmaktadır. Normale bakılırsa fazla daha kolayca olan hovarda web sitesine git OGame oyunlarında ise insanlar daha kolayca tek şekilde gelişmekte ve kısaca sürede kendi medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu aldatmak özgü herhangi bir kez doldurma yapmanıza da gerek yoktur yani duraksız web sitesini incele olarak tarayıcınız üzerinden methal yapabilir okunuşu kendi medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak değişik evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar